Niedziela 28.04 |
8.30
|
† Alina Krasulak – od uczestników pogrzebu |
11.00
|
† Jan Morawski – 16. roczn. śmierci |
|
Poniedziałek 29.04 |
18.00 |
Rez. † Dariusz – o łaskę życia wiecznego – z okazji urodzin |
Wtorek 30.04 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 1.05 |
18.00 |
† Czesław Kaczmarek – int. od żony |
Czwartek 2.05 |
|
|
Piątek 3.05
NMP Królowej Polski
|
8.30 |
† Jan i Anna Stasiak, Sylwester i Łukasz Dąbrowscy |
11.00 |
Rez. † Irena Kozłowska – w roczn. śmierci |
|
Sobota 4.05 |
16.30 Goncarzewy |
† Aleksander – 31. roczn. śmierci, Marianna i Piotr Witkowscy, Andrzej Demski |
18.00 |
Z prośbą o życie wieczne dla taty, śp. Floriana, w 25. roczn. śmierci oraz dla zmarłych z rodziny |
|
Niedziela 5.05
|
8.30
|
† Elżbieta – 6 roczn. śmierci i Józef Drzażdżyńscy, Janina i Tadeusz Chyrchel |
11.00
|
W intencji strażaków za wstawiennictwem św. Floriana |
Niedziela 21.04 |
8.30
|
† Daniel, Bolesława, Jan i Robert Derdzińscy oraz za dusze w czyśćcu cierpiące |
11.00
|
† Genowefa Kaplarna – 2. roczn. śmierci |
|
Poniedziałek 22.04 |
18.00 |
† Alina Krasulak – int. od Urszuli z dziećmi (łacińska) |
Wtorek 23.04 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 24.04 |
18.00 |
† Jerzy i Jan Falba, Wiktoria i Jan Nowakowscy |
Czwartek 25.04 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Ani z okazji urodzin |
Piątek 26.04 |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w dorosłym życiu dla Antoniego z okazji 18 rocznicy urodzin |
Sobota 27.04 |
16.30 Goncarzewy |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Haliny z okazji 50. rocznicy urodzin |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w 45. rocznicę ślubu dla Lucyny i Adama Kozłowskich oraz całej rodziny |
|
Niedziela 28.04
|
8.30
|
† Alina Krasulak – od uczestników pogrzebu |
11.00
|
† Jan Morawski – 16. roczn. śmierci |
Niedziela 17.03 |
8.30
|
† Jerzy Falba – 4. roczn. śmierci oraz zmarli z rodziny |
11.00
|
† Stanisława i Ignacy oraz zmarli z rodziny |
|
Poniedziałek 18.03 |
18.00 |
† Alina Krasulak – od rodziny Ligarzewskich |
Wtorek 19.03 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 20.03 |
12.00 |
† Ryszard Harasimowicz - pogrzebowa |
18.00 |
Z podziękowaniem za szczęśliwe operacje i z prośbą o dalszy pomyślny przebieg leczenia dla Stasia oraz o wzmocnienie wiary i nadziei dla całej rodziny |
|
Czwartek 21.03 |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Wiesławy i Irminy z okazji imienin |
Piątek 22.03 |
18.00 |
† Jan Erdmann, Anna i Zygmunt Bryl – w kolejne roczn. śmierci |
Sobota 23.03 |
16.30 Goncarzewy |
† Józef i Wiktoria Rogaszewscy – z okazji urodzin i imienin |
18.00 |
Z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny |
|
Niedziela 24.03 Niedziela Palmowa
|
8.30
|
† Zygmunt i Wiesław Nowiccy, Wacław Parzonko, Józef Kurdziel oraz zmarli z ich rodzin |
11.00
|
† Łucja Wójt – od uczestników pogrzebu |
Niedziela 14.04 |
8.30
|
† Tomasz Dąbek – 11. roczn. śmierci |
11.00
|
† Stanisław Pikulik – 37. roczn. śmierci, Henryk Winiecki – 7. roczn. śmierci oraz rodzice z obojga stron |
|
Poniedziałek 15.04 |
18.00 |
† Alina Krasulak – int. od Franciszka Kaźmierczaka z rodziną z Zalesia |
Wtorek 16.04 |
8.30 |
O szczęśliwe rozwiązanie dla Marty |
Środa 17.04 |
18.00 |
† Tadeusz Piosik – o radość życia wiecznego |
Czwartek 18.04 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Justyny, Zosi i Wojtka z okazji urodzin i imienin |
Piątek 19.04 |
18.00 |
Z prośbą o życie wieczne dla babci Krysi, babci Cecylii, babci Gertrudy, cioci Bożeny i wujka Włodka |
Sobota 20.04 |
16.30 Goncarzewy |
† ks. prał. Roman Kneblewski |
18.00 |
† Łukasz Dąbrowski – w roczn. śmierci |
|
Niedziela 21.04
|
8.30
|
† Daniel, Bolesława, Jan i Robert Derdzińscy oraz za dusze w czyśćcu cierpiące |
11.00
|
† Genowefa Kaplarna – 2. roczn. śmierci |
Niedziela 10.03 |
8.30
|
† Alina Krasulak – od rodziny Adama i Ewy Kaźmierczak |
11.00
|
Z prośbą o radość życia wiecznego dla rodziców - Zofii i Leona Skobel – w 5. i 34. rocznicę śmierci oraz za dusze w czyśćcu cierpiące |
|
Poniedziałek 11.03 |
18.00 |
† Alina Krasulak – od rodziny Ligarzewskich (łacińska) |
Wtorek 12.03 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 13.03 |
18.00 |
Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Karola z okazji 15. rocznicy urodzin |
Czwartek 14.03 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Pawła z okazji 48. roczn. urodzin |
Piątek 15.03 |
18.00 |
† Wanda Erdmann – od uczestników pogrzebu |
Sobota 16.03 |
16.30 Goncarzewy |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
18.00 |
† Anna, Maria, Stanisław i Jan Drojma |
|
Niedziela 17.03
|
8.30
|
† Jerzy Falba – 4. roczn. śmierci oraz zmarli z rodziny |
11.00
|
† Stanisława i Ignacy oraz zmarli z rodziny |
Niedziela 7.04
Niedziela Miłosierdzia Bożego |
8.30
|
† Alina Krasulak – od rodziny z Koronowa |
11.00
|
† Andrzej – 3 roczn. śmierci, Józefa – 3 roczn. śm. oraz Janina |
|
Poniedziałek 8.04 Zwiastowanie Pańskie |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Czesława z okazji imienin |
Wtorek 9.04 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 10.04 |
18.00 |
† Krystyna i Zbigniew Malak |
Czwartek 11.04 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Marty z okazji urodzin |
Piątek 12.04 |
18.00 |
† Barbara Boruta |
Sobota 13.04 |
16.30 Goncarzewy |
|
18.00 |
† Joanna Lemańczyk – w rocznicę urodzin |
|
Niedziela 14.04
|
8.30
|
† Tomasz Dąbek – 11. roczn. śmierci |
11.00
|
† Stanisław Pikulik – 37. roczn. śmierci, Henryk Winiecki – 7. roczn. śmierci oraz rodzice z obojga stron |
Niedziela 3.03 |
8.30
|
† Kazimierz Ligarzewski – z okazji urodzin i imienin oraz Weronika i Aleksander Ligarzewscy |
11.00
|
† Barbara i Teofil Jarzembscy – 4 roczn. śmierci |
|
Poniedziałek 4.03 |
18.00 |
† Alina Krasulak – od Józefa Zimnickiego z rodziną |
Wtorek 5.03 |
18.00 |
† Wanda Erdmann – od rodziny Włoch, Erdmann i Góreckich |
Środa 6.03 |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Grażyny z okazji kolejnych urodzin |
Czwartek 7.03 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Szymona i Natalii z okazji urodzin |
Piątek 8.03 |
18.00 |
† Helena Wojnowska – w 5. roczn. śmierci – od męża i dzieci z rodzinami |
Sobota 9.03 |
16.30 Goncarzewy |
† Teodora i Jan Banaś, Janina i Józef Młynarczyk – int. od dzieci oraz Zdzisław Młynarczyk – 7. roczn. śmierci |
18.00 |
† Henryk Rosiak – 14. roczn. śmierci |
|
Niedziela 10.03
|
8.30
|
† Alina Krasulak – od rodziny Adama i Ewy Kaźmierczak |
11.00
|
Z prośbą o radość życia wiecznego dla rodziców - Zofii i Leona Skobel – w 5. i 34. rocznicę śmierci oraz za dusze w czyśćcu cierpiące |
Niedziela 31.03
Wielkanoc |
7.00
|
† Łukasz Dąbrowski, Tomasz Dąbek, Sylwester Dąbrowski, Wacław Kanabaja |
11.00
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Błogosławieństwo Boże od zmartwychwstałego Pana Jezusa, o umocnienie wiary, nawrócenie i pojednanie dla rodziny, a dla zmarłych z rodziny i dusz w czyśćcu cierpiących o radość życia wiecznego |
|
12.30 Goncarzewy |
† Jerzy Szczuczko, Genowefa Szella oraz zmarli z rodziny |
|
Poniedziałek Wielkanocny 1.04 |
8.30 |
† Alina Krasulak – od Lucyny i Adama Kozłowskich |
11.00 |
Z prośbą o dar życia wiecznego dla zmarłych z rodziny Fortowskich i Nogów |
|
12.30 Goncarzewy |
† Halina i Henryk Grajczyk, Barbara i Stanisław Ryszka – z prośbą o radość życia wiecznego |
|
Wtorek 2.04 |
18.00 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 3.04 |
18.00 |
† Barbara Boruta - od Anny i Adama Szaumkesel |
Czwartek 4.04 |
8.30 |
Z prośbą o nowe, święte i liczne powołania do służby Bożej oraz o potrzebne łaski dla pracujących w winnicy Pańskiej |
Piątek 5.04 |
18.00 |
† Grzegorz Lipiński – od Aleksandry i Henryka Podgórskich |
Sobota 6.04 |
16.30 Goncarzewy |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej dla mamy Wiesi w 70. rocznicę urodzin |
18.00 |
† Mieczysław Gała – 7. roczn. śmierci |
|
Niedziela 7.04
Niedziela Miłosierdzia Bożego
|
8.30
|
† Alina Krasulak – od rodziny z Koronowa |
11.00
|
† Andrzej – 3 roczn. śmierci, Józefa – 3 roczn. śm. oraz Janina |
Niedziela 25.02 |
8.30
|
† Henryk Maławy i dusze w czyśćcu cierpiące |
11.00
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Władysława z okazji 45. rocznicy ślubu |
|
Poniedziałek 26.02 |
18.00 |
† Alina Krasulak – od kuzyna Eugeniusza Lepperta z rodziną |
Wtorek 27.02 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 28.02 |
18.00 |
† Wanda Erdmann – od Andrzeja Wawrzyniaka z rodziną |
Czwartek 29.02 |
8.30 |
Z prośbą o nowe, święte i liczne powołania do służby Bożej oraz o potrzebne łaski dla pracujących w winnicy Pańskiej |
Piątek 1.03 |
18.00 |
† Anna i Jan Stasiak |
Sobota 2.03 |
16.30 Goncarzewy |
† Alfreda Wędzierska – int. od męża |
18.00 |
† Krzysztof Jarzembski – 22. roczn. śmierci |
|
Niedziela 3.03
|
8.30
|
† Kazimierz Ligarzewski – z okazji urodzin i imienin oraz Weronika i Aleksander Ligarzewscy |
11.00
|
† Barbara i Teofil Jarzembscy – 4 roczn. śmierci |
Niedziela 24.03
Niedziela Palmowa |
8.30
|
† Zygmunt i Wiesław Nowiccy, Wacław Parzonko, Józef Kurdziel oraz zmarli z ich rodzin |
11.00
|
† Łucja Wójt – od uczestników pogrzebu |
|
Poniedziałek 25.03 |
18.30 |
† Alina Krasulak – od Zofii Cyrulewskiej z rodziną |
Wtorek 26.03 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Aleksandry z okazji urodzin |
Środa 27.03 |
18.00 |
† Rafał Latos – 4. roczn. śmierci |
Czwartek 28.03 |
18.00 |
Liturgia Wielkiego Czwartku W intencji parafian żywych i zmarłych |
Piątek 29.03 |
18.00 |
Liturgia Wielkiego Piątku |
Sobota 30.03 |
20.00 |
Wigilia Paschalna † Józef Nowak – 20. roczn. śmierci, Władysława – kolejna roczn. śmierci oraz zmarli z rodziny, Bogumiła Drojma – kolejna roczn. śmierci |
Niedziela 31.03
Wielkanoc
|
7.00
|
† Łukasz Dąbrowski, Domasz Dąbek, Sylwester Dąbrowski, Wacław Kanabaja |
11.00
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Błogosławieństwo Boże od zmartwychwstałego Pana Jezusa, o umocnienie wiary, nawrócenie i pojednanie dla rodziny, a dla zmarłych z rodziny i dusz w czyśćcu cierpiących o radość życia wiecznego |
|
12.30 Goncarzewy |
† Jerzy Szczuczko, Genowefa Szella oraz zmarli z rodziny |
Niedziela 18.02 |
8.30
|
† Jerzy Falba |
11.00
|
† Leonard – 9. roczn. śmierci oraz Genowefa, Pelagia i Leon Wawrzyniak |
|
Poniedziałek 19.02 |
|
|
Wtorek 20.02 |
|
|
Środa 21.02 |
|
|
Czwartek 22.02 |
|
|
Piątek 23.02 |
18.00 |
† Alina Krasulak – od rodziców i Doroty z mężem |
Sobota 24.02 |
16.30 Goncarzewy |
Rez. † Halina i Henryk Grajczyk oraz zmarli z rodziny – z prośbą o radość życia wiecznego |
18.00 |
† Małgorzata i Wojciech Pałczyńscy |
|
Niedziela 25.02
|
8.30
|
† Henryk Maławy i dusze w czyśćcu cierpiące |
11.00
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Władysława z okazji 45. rocznicy ślubu |