Niedziela

19.06

 

8.30

 

 † Władysława Nowak – z okazji imienin, Józef Nowak oraz zmarli z rodziny

 

11.00

 

 † Jerzy Kosakowski – 23. roczn. śmierci oraz rodzice z obojga stron

Poniedziałek

20.06

18.00

 † Marian Gackowski – od córki z rodziną, Edwin Marach – 36. roczn. śmierci

Wtorek

21.06

18.00

W intencji parafian żywych i zmarłych

Środa

22.06

18.00

Z prośbą o zdrowie dla Andrzeja Kozłowskiego

Czwartek

23.06

8.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże

błogosławieństwo dla Janiny z okazji imienin

18.00

Franciszek Erdmann – 9. roczn. śmierci

Piątek

24.06

8.00

Msza św. dziękczynna za mijający rok szkolny i z prośbą o dobrze przeżyte wakacje

18.00

Edmund – 2. roczn. śmierci oraz Danuta Krasulak

Sobota

25.06

16.30

Goncarzewy

Rez. † Jan Marachowski – z okazji imienin

18.00

Marianna i Zygmunt Kozłowscy, Irena i Łucjan Łassa oraz dziadkowie z obojga stron

Niedziela

26.06

 

8.30

 

 † Henryk Jaworski – z okazji urodzin

 

11.00

 

 † Jan Rakoczy – z okazji imienin oraz zmarli z rodziny

 

Niedziela

12.06

Najświętszej

Trójcy

 

8.30

 

Edmund, Piotr, Stefan i Józef Bojakowscy

 

11.00

 

 † Ignacy – 45. roczn. śmierci, Stanisława i Andrzej oraz zmarli z rodziny

Poniedziałek

13.06

18.00

Zofia – 10. roczn. śmierci, Bronisław i Adam Szreder

Wtorek

14.06

 

W intencji parafian żywych i zmarłych

Środa

15.06

18.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Doroty w 50. rocznicę urodzin – od męża z rodziną

Czwartek

16.06

Boże Ciało

8.30

Stefan Karczewski – 50. roczn. śmierci, o. Marek Karczewski, Dionizy Górniewski

11.00

Piort Szalla – 13. roczn. śmierci

Piątek

17.06

18.00

W intencji honorowych krwiodawców w podziękowaniu za dar najcenniejszego leku w ratowaniu życia i zdrowia

Sobota

18.06

15.30

Msza św. ślubna

16.30

Goncarzewy

Henryk Szumotalski – od dzieci z okazji dnia ojca

18.00

Władysław Krowicki – z okazji imienin

Niedziela

19.06

 

 

8.30

 

 † Władysława Nowak – z okazji imienin, Józef Nowak oraz zmarli z rodziny

 

11.00

 

 † Jerzy Kosakowski – 23. roczn. śmierci oraz rodzice z obojga stron

 

Niedziela

8.05

 

8.30

 

Stanisława i Zygmunt Nowiccy, Wacław Parzonko, Urszula Kurdziel oraz zmarli z rodzin

 

11.00

 

 † Zbigniew Synakiewicz – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak

Poniedziałek

9.05

18.00

 † Danuta Rychławska – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak (łacińska)

Wtorek

10.05

8.30

W intencji parafian żywych i zmarłych

Środa

11.05

18.00

Aniela i Ignacy Słonina, Bolesława, Robert i Daniel Derdzińscy

Czwartek

12.05

8.30

W intencji Adama i Edyty z okazji urodzin – z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Piątek

13.05

18.00

Paweł Górski – od żony z córkami

Sobota

14.05

16.30

Goncarzewy

Agnieszka Kownacka – z okazji urodzin – od całej rodziny

18.00

 † Jan i Anna Stasiak, Sylwester i Łukasz Dąbrowscy

Niedziela

15.05

 

8.30

 

Michalina i Piotr Ezop, Władysława i Kazimierz Świetlik

 

11.00

 

Z prośbą o radość życia wiecznego dla Zofii i Leona Skobel, dziadków z obojga stron oraz dusz w czyśćcu cierpiących

 

Niedziela

5.06

Zesłanie Ducha

Świętego

 

8.30

 

Paweł Górski – od koleżanek i kolegów

 

11.00

 

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dary Ducha Św., zdrowie oraz dalsze Boże błogosławieństwo w pewnej intencji.

Poniedziałek

NMP Matki

Kościoła

6.06

18.00

Wojciech Krzeszewski

Wtorek

7.06

18.00

 † Genowefa – 8. roczn. śmierci, Leonard, Pelagia i Leon Wawrzyniakowie

Środa

8.06

18.00

Rez. † Marian Gackowski – int. od żony

Czwartek

9.06

8.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Wiesława w 60. roczn. urodzin

Piątek

10.06

18.00

Paweł Górski – od Grażyny i Agnieszki

Sobota

11.06

15.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Elżbiety i Józefa w 60. roczn. ślubu

16.30

Goncarzewy

W intencji parafian żywych i zmarłych

18.00

Janina i Józef Witowscy – z prośbą o życie wieczne

Niedziela

12.06

Najświętszej

Trójcy

 

8.30

 

Edmund, Piotr, Stefan i Józef Bojakowscy

 

11.00

 

Ignacy – 45. roczn. śmierci, Stanisława i Andrzej oraz zmarli z rodziny

 

Niedziela

1.05

 

8.30

 

Elżbieta i Józef Drzażdżyńscy, Janina i Tadeusz Chyrchel

 

11.00

 

Pelagia i Zygmunt Marach, Jerzy Pierzyna

Poniedziałek

2.05

13.00

Jan Mular – pogrzebowa

18.00

Władysława Świetlik – int. od Żywego Różańca

Wtorek

3.05

NMP Królowej Polski

8.30

Marek Orliński i Teresa Kręt

11.00

Leszek Włoch oraz zmarli z rodziny

Środa

4.05

11.00

Jerzy Podgórski – pogrzebowa

18.00

Mariusz Wilk – od uczestników pogrzebu

Czwartek

5.05

8.30

W intencji kapłanów i z prośbą o nowe, liczne i święte powołania do służby Bożej

Piątek

6.05

18.00

Danuta Rychławska – od uczestników pogrzebu

Sobota

7.05

16.30

Goncarzewy

Aleksander Witkowski – 29. roczn. śmierci, Marianna i Piotr Witkowscy oraz Adam i Anna Demscy

18.00

 † Mieczysław Gała

Niedziela

8.05

 

8.30

 

Stanisława i Zygmunt Nowiccy, Wacław Parzonko, Urszula Kurdziel oraz zmarli z rodzin

 

11.00

 

 † Zbigniew Synakiewicz – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak

 

Niedziela

29.05

Wniebowstąpienie

Pańskie

 

8.30

 

Helena i Marian Ostrowscy – w kolejne rocznice śmierci

10.00

Uroczystość I Komunii św. - W intencji dzieci i ich rodzin

 

11.00

 

Agata i Marian Demyda

Poniedziałek

30.05

18.00

Kazimierz Pradelski – 12. roczn. śmierci

Wtorek

31.05

18.00

W intencji parafian żywych i zmarłych

Środa

1.06

18.00

Wiktoria i Czesław Gapińscy

Czwartek

2.06

18.00

W intencji kapłanów – z prośbą o Boże błogosławieństwo w pracy duszpasterskiej oraz o nowe powołania do służby Bożej

Piątek

3.05

18.00

Paweł Górski – od matki chrzestnej z rodziną

Sobota

4.05

16.30

Goncarzewy

Rez. † Halina i Teodor Skrzeszewscy – od rodziny

18.00

Jan, Dominika i Ryszard

Niedziela

5.06

Zesłanie Ducha

Świętego

 

8.30

 

Paweł Górski – od koleżanek i kolegów

 

11.00

 

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dary Ducha Św., zdrowie oraz dalsze Boże błogosławieństwo w pewnej intencji.

 

Niedziela

24.04

Uroczystość

Miłosierdzia Bożego

 

8.30

 

Tomasz Dąbek – 9. roczn. śmierci

 

11.00

 

Jerzy i Jan Falba, Wiktoria i Jan Nowakowscy

Poniedziałek

25.04

18.00

Mariusz Wilk – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak

Wtorek

26.04

8.30

Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla właściciela i pracowników Zakładu Dekarskiego Krzysztofa Polewczyńskiego z Mroczy

Środa

27.04

18.00

Anna Mróz – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak

Czwartek

28.04

8.30

Janusz i Bogdan Cebulscy – z okazji urodzin

Piątek

29.04

18.00

Henryk Zieliński – od uczestników pogrzebu

Sobota

30.04

16.30

Goncarzewy

Alfreda Wędzierska – 2. roczn. śmierci

18.00

 † Joanna i Franciszek Weyna, zmarli bracia i Elżbieta Leśniewska

Niedziela

1.05

 

8.30

 

Elżbieta i Józef Drzażdżyńscy, Janina i Tadeusz Chyrchel

 

11.00

 

Pelagia i Zygmunt Marach, Jerzy Pierzyna

 

Niedziela

22.05

 

8.30

 

Za zmarłych rodziców – Genowefę i Władysława Krowickich – z okazji dnia matki i ojca

 

11.00

 

Barbara i Henryk Niemczewscy – w kolejne roczn. śmierci

Poniedziałek

23.05

18.00

Zmarli rodzice Sudomierscy, Turalscy, Zawiślak i Biela oraz zmarli z rodziny (łacińska)

Wtorek

24.05

8.30

W intencji parafian żywych i zmarłych

Środa

25.05

18.00

Stefania i Roman Miedzińscy

Czwartek

26.05

8.30

Jadwiga – 45. roczn. śmierci

Piątek

27.05

18.00

Paweł Górski – od brata z rodzina

Sobota

28.05

15.30

Msza św. ślubna

16.30

Goncarzewy

Henryk Grajczyk – w rocznicę śmieci – od rodziny

18.00

Anna Mazurek – 1. roczn. śmierci

Niedziela

29.05

Wniebowstąpienie

Pańskie

 

8.30

 

Helena i Marian Ostrowscy – w kolejne rocznice śmierci

 

10.00

 

Uroczystość I Komunii św. - W intencji dzieci i ich rodzin

 

12.00

 

Agata i Marian Demyda

Niedziela

17.04

Wielkanoc

 

8.30

 

Łukasz Dąbrowski – 20. roczn. śmierci

 

11.00

 

Paweł Górski – od rodz. Karczewskich i Przybyłowskich

12.30

Goncarzewy

Zmarli z rodziny Szczuczko i Szella

Poniedziałek

Wielkanocny

18.04

8.30

W intencji zmarłych z rodziny Kwiatkowskich z Zawady i Bronisławę Rapata

11.00

Z prośbą o dar życia wiecznego dla zmarłych z rodziny Fortowskich i Nogów oraz za śp. Alfonsa w 15. roczn. śmierci

12.30

Goncarzewy

Halina Grajczyk – od Zakładu Pogrzebowego Szczpaniak

Wtorek

19.04

ok. 12.00

W intencji parafian żywych i zmarłych

Środa

20.04

18.00

Z prośbą o życie wieczne dla babci Krysi

Czwartek

21.04

8.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Marty, Zosi i Wojtka z okazji urodzin

Piątek

22.04

18.00

Mariusz Wilk – od kuzyna Włodzimierza z rodziną

Sobota

23.04

16.30

Goncarzewy

Halina Grajczyk – od uczestników pogrzebu

18.00

Daniel, Bolesława i Robert Derdzińscy – z okazji urodzin

Niedziela

24.04

Uroczystość

Miłosierdzia Bożego

 

8.30

 

Tomasz Dąbek – 9. roczn. śmierci

 

11.00

 

Jerzy i Jan Falba, Wiktoria i Jan Nowakowscy

 

Niedziela

15.05

 

8.30

 

Michalina i Piotr Ezop, Władysława i Kazimierz Świetlik

 

11.00

 

Z prośbą o radość życia wiecznego dla Zofii i Leona Skobel, dziadków z obojga stron oraz dusz w czyśćcu cierpiących

Poniedziałek

16.05

odpust parafialny

18.00

W intencji parafian żywych i zmarłych – uroczysta Msza św. odpustowa ku czci św. Andrzeja Boboli

Wtorek

17.05

8.30

Z prośbą o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Stefana

Środa

18.05

18.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Marcela z okazji 1. roczn. urodzin

Czwartek

19.05

8.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla Aleksandry z okazji imienin

Piątek

20.05

17.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Gracjana w 18. rocznicę urodzin

Sobota

21.05

16.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w dorosłym życiu dla Antoniego w 18. rocznicę urodzin

Niedziela

22.05

 

8.30

 

Za zmarłych rodziców – Genowefę i Władysława Krowickich – z okazji dnia matki i ojca

 

11.00

 

Barbara i Henryk Niemczewscy – w kolejne roczn. śmierci

 

Niedziela

10.04

Niedziela Palmowa

 

8.30

 

Za zmarłe rodzeństwo Władysława Krowickiego

 

11.00

 

Andrzej i Józefa – 1. roczn. śmierci, Helena oraz zmarli z rodziny

W.Poniedziałek

11.04

18.00

Zbigniew Synakiewicz – od uczestników pogrzebu

W.Wtorek

12.04

8.30

W intencji parafian żywych i zmarłych

W.Środa

13.04

18.00

Anna Mróz – od uczestników pogrzebu

Wielki

Czwartek

14.04

18.00

Msza Wieczerzy Pańskiej

W intencji parafian żywych i zmarłych

Wielki

Piątek

15.04

14.00

Droga Krzyżowa ulicami Sicienka

18.00

Liturgia Wielkiego Piątku

Wielka

Sobota

16.04

20.00

Wigilia Paschalna

Józef Nowak – 18. roczn. śmierci, Władysława Nowak, zmarli z rodziny oraz Bogumiła Drojma

Niedziela

17.04

Wielkanoc

 

7.00

 

Łukasz Dąbrowski – 20. roczn. śmierci

 

11.00

 

Paweł Górski – od rodz. Karczewskich i Przybyłowskich

 

12.30

Goncarzewy

 

Zmarli z rodziny Szczuczko i Szella

Początek strony