Niedziela

18.10

 

8.30

 

Regina, Kazimierz i Józef Szychowscy, Maria i Jan Drojma

 

11.00

 

Rozalia i Antoni Łoś – w 15. i 38. rocznicę śmierci

Poniedziałek

19.10

18.00

Teresa Prądzyńska – 13. roczn. śmierci oraz zmarli z rodzin Prądzyńskich i Melle

Wtorek

20.10

8.30

W intencji parafian żywych i zmarłych

Środa

21.10

18.00

Danuta i Edmund Krasulak – int. od rodziny Noskau z Trzebienia

Czwartek

22.10

8.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty z okazji urodzin i imienin

Piątek

23.10

18.00

Kazimierz Ligarzewski – od szwagierki Zofii z rodziną

Sobota

24.10

16.30

Goncarzewy

Henryk Grajczyk, Halina i Teodor Skrzeszewscy oraz zmarli z rodziny z obojga stron

18.00

Agnieszka i Mieczysław Gała

Niedziela

25.10

 

8.30

 

Rez.

 

11.00

 

Zofia Skobel z okazji urodzin i Leon Skobel – z prośbą o radość życia wiecznego

 

Niedziela

11.10

 

8.30

 

Marian i Henryk Bryl – 8. i 9. rocznica śmierci

 

11.00

 

Jan, Apolonia, Marta i Wacław Motak

Poniedziałek

12.10

18.00

Kazimierz Ligarzewski – od szwagierki Zofii z rodziną (łacińska)

Wtorek

13.10

8.30

W intencji parafian żywych i zmarłych

Środa

14.10

18.00

Danuta i Edmund Krasulak – int. od córki z rodziną

Czwartek

15.10

8.30

Maria – 12. roczn. śmierci, Jadwiga – z okazji imienin

Piątek

16.10

18.00

Jadwiga Kaszyńska – z okazji urodzin i imienin oraz zmarli z rodziny Góra, Falba i Nowakowskich

Sobota

17.10

16.30

Goncarzewy

W intencji parafian żywych i zmarłych

18.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Justyny i Stefana oraz całej rodziny z okazji 20. roczn. ślubu

Niedziela

18.10

 

8.30

 

Regina, Kazimierz i Józef Szychowscy, Maria i Jan Drojma

 

11.00

 

Rozalia i Antoni Łoś – w 15. i 38. rocznicę śmierci

 

Niedziela

6.09

 

8.30

 

Franciszek Nakielski – 70. roczn. urodzin i 17. roczn. śmierci – od chrześniaczki Iwony z rodziną

 

11.00

 

Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory od mieszkańców Zawady i Ugody

Poniedziałek

7.09

18.00

Jerzy Falba – z okazji urodzin – od żony, dzieci i wnuczki

Wtorek

8.09

8.30

Za parafian żywych i zmarłych

Środa

9.09

18.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Mirosławy i Mariusza w 50. roczn. urodzin

Czwartek

10.09

8.30

Z prośbą o dary Ducha świętego dla dzieci i młodzieży rozpoczynających naukę

Piątek

11.09

18.00

Janina i Eugeniusz Walkiewicz, Wanda i Marian oraz Zbigniew i Przemysław Syroccy

Sobota

12.09

15.00

Msza św. ślubna

16.30

Goncarzewy

Paweł Franke

18.00

Kazimierz Łoś – 1. roczn. śmierci

Niedziela

13.09

 

8.30

 

Filomena i Wojciech Trela – z okazji kolejnych rocznic śmierci

 

11.00

 

Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory od mieszkańców Sicienka

 

Niedziela

4.10

 

8.30

 

W intencji dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii

 

11.00

 

Jadwiga, Franciszek i Kazimierz Ruczkowscy, Jadwiga Kluska

Poniedziałek

5.10

18.00

Danuta i Edmund Krasulak – int. od p. Kozłowskich z Zawady

Wtorek

6.10

8.30

W intencji parafian żywych i zmarłych

Środa

7.10

18.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członków Żywego Różańca i Bractwa Szkaplerznego oraz ks. Proboszcza

Czwartek

8.10

8.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Weroniki i Jakuba z okazji urodzin

Piątek

9.10

18.00

Helena, Aleksy i Edmund Grabarscy

Sobota

10.10

15.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Danuty i Władysława Podsiadło oraz całej rodziny z okazji 50. rocznicy ślubu Jubilatów

16.30

Goncarzewy

W intencji parafian żywych i zmarłych

18.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Klaudii w 18. roczn. urodzin

Niedziela

11.10

 

8.30

 

Marian i Henryk Bryl – 8. i 9. rocznica śmierci

 

11.00

 

Jan, Apolonia, Marta i Wacław Motak

 

Niedziela

30.08

 

8.30

 

Genowefa Krowicka – w rocznicę śmierci

 

11.00

 

Regina Fons – 15. roczn. śmierci

Poniedziałek

31.08

18.00

Janina Falba, Wiktoria i Jan Nowakowscy

Wtorek

1.09

8.00

W intencji dzieci młodzieży i wszystkich rozpoczynających nowy rok szkolny – z prośbą o potrzebne łaski

Środa

2.09

18.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Kornela w 1. roczn. urodzin

Czwartek

3.09

12.00

W katedrze – Za parafian żywych i zmarłych

Piątek

4.09

18.00

Barbara i Teofil Jarzembscy – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak

Sobota

5.09

16.30

Goncarzewy

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Janiny Stypczyńskiej z okazji urodzin oraz z prośbą o dar życia wiecznego dla Gwidona Stypczyńskiego

18.00

Aleksander Jakubczak – 12. roczn. śmierci

Niedziela

6.09

 

8.30

 

Franciszek Nakielski – 70. roczn. urodzin i 17 roczn. śmierci – od chrześniaczki Iwony z rodziną

 

11.00

 

Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory od mieszkańców Zawady i Ugody

Niedziela

27.09

 

8.30

 

Leszek Łassa – od żony i dzieci, Teresa Bogucka – 1. roczn. śmierci

 

11.00

 

Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory od mieszkańców Chmielewa

Poniedziałek

28.09

18.00

Stefan Bojakowski – 1. roczn. śmierci

Wtorek

29.09

8.30

W intencji parafian żywych i zmarłych

Środa

30.09

18.00

Leszek Szpyra – 9. roczn. śmierci, Krzysztof Starzak – 4. roczn. śmierci

Czwartek

1.10

8.30

W intencji kapłanów – o potrzebne łaski w pracy duszpasterskiej oraz o nowe, święte i liczne powołania do służby Bożej

Piątek

2.10

18.00

Danuta – z okazji imienin oraz Edmund Krasulak – int. od syna z źoną i dziećmi

Sobota

3.10

16.30

Goncarzewy

W intencji Matek Różańcowych oraz ich rodzin, a także w intencji ks. Proboszcza z prośbą o potrzebne łaski za wstawiennictwem Matki Bożej Różańcowej

18.00

Wincentyna i Jerzy, Leszek, Janusz i Urszula Kalwaczyńscy

Niedziela

4.10

 

8.30

 

Rez.

 

11.00

 

Jadwiga, Franciszek i Kazimierz Ruczkowscy, Jadwiga Kluska

 

Niedziela

23.08

 

8.30

 

ks. Zbigniew Ciorkowski – 5. roczn. śmierci, ks. Lambert Mikołajczak, ks. Kazimierz Nowaczyk i o. Marek Karczewski

 

11.00

 

Jan, Antonina i Franciszek Maławy oraz rodzice z obojga stron

Poniedziałek

24.08

18.00

Elżbieta i Józef Drzażdżyńscy oraz zmarli z rodziny – intencja od syna

Wtorek

25.08

8.30

Za parafian żywych i zmarłych

Środa

26.08

18.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu dla Dawida

Czwartek

27.08

8.30

W intencji dzieci, młodzieży i dorosłych kończących czas wypoczynku z prośbą o szczęśliwy powrót

Piątek

28.08

18.00

Z okazji „diamentowych godów” Marii i Edwarda – Jubilaci dziękują Bogu za odebrane łaski i proszą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

Sobota

29.08

16.30

Goncarzewy

W intencji dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii

18.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz zdrowie dla Piotra w 80. rocznicę urodzin

Niedziela

30.08

 

8.30

 

Genowefa Krowicka – w rocznicę śmierci

 

11.00

 

Regina Fons – 15. roczn. śmierci

 

Niedziela

20.09

 

8.30

 

Władysława Nowak – 11 roczn. śmierci, Janina Górecka oraz zmarli z rodziny

 

11.00

 

Stanisława i Ignacy Maj, Renata i Krystyna

Poniedziałek

21.09

18.00

Danuta i Edmund Krasulak – od prawnuków Weroniki i Kamila z mamą

Wtorek

22.09

 

 

Środa

23.09

 

 

Czwartek

24.09

 

 

Piątek

25.09

18.00

Henryk Buda – 37. rocznica śmierci oraz zmarli z rodziny

Sobota

26.09

16.30

Goncarzewy

Alfreda Wędzierska – z okazji urodzin

18.00

Daniel Derdziński

Niedziela

27.09

 

8.30

 

Leszek Łassa – od żony i dzieci, Teresa Bogucka – 1. roczn. śmierci

 

11.00

 

Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory od mieszkańców Chmielewa

 

Niedziela

16.08

 

8.30

 

Katarzyna i Szczepan Odjas – w rocznice śmierci

 

11.00

 

Stanisław Kowalczyk – 1. roczn. śmierci

Poniedziałek

17.08

18.00

Danuta i Edmund Krasulak – od wnuków z Zawady

Wtorek

18.08

8.30

Za parafian żywych i zmarłych

Środa

19.08

18.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

Czwartek

20.08

8.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Magdaleny i Leny z okazji urodzin

Piątek

21.08

18.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Natalii w 18. rocznicę urodzin

Sobota

22.08

16.30

Goncarzewy

W intencji parafian żywych i zmarłych

18.00

Gwidon i Artur Wolnik – int. od żony i matki

Niedziela

23.08

 

8.30

 

ks. Zbigniew Ciorkowski – 5. roczn. śmierci, ks. Lambert Mikołajczak, ks. Kazimierz Nowaczyk i o. Marek Karczewski

 

11.00

 

Jan, Antonina i Franciszek Maławy oraz rodzice z obojga stron

 

Niedziela

13.09

 

8.30

 

Filomena i Wojciech Trela – z okazji kolejnych rocznic śmierci

 

11.00

 

Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory od mieszkańców Sicienka

Poniedziałek

14.09

18.00

Zenon Racinowski (łacińska)

Wtorek

15.09

8.30

Z prośbą o ożywienie i umocnienie wiary dla dzieci i wnuków oraz o cierpliwość w cierpieniu

Środa

16.09

18.00

Danuta i Edmund Krasulak – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak

Czwartek

17.09

8.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Beaty z okazji 36. urodzin

Piątek

18.09

18.00

Halina Erdmann – od chrześniaczki Bożeny

Sobota

19.09

16.30

Goncarzewy

Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory od mieszkańców Goncarzewa

18.00

Krystyna Szeffs – 17. roczn. śmierci i Jerzy Pierzyna – 29. roczn. śmierci

Niedziela

20.09

 

8.30

 

Władysława Nowak – 11. roczn. śmierci, Janina Górecka oraz zmarli z rodziny

 

11.00

 

Stanisława i Ignacy Maj, Renata i Krystyna

 

 

Niedziela

9.08

 

8.30

 

Anna Kużas

 

11.00

 

Stefan Waszczyk – int. od siostrzeńca

Poniedziałek

10.08

 

 

Wtorek

11.08

 

 

Środa

12.08

 

 

Czwartek

13.08

 

 

Piątek

14.08

 

 

Sobota

15.08

Wniebowzięcie NMP

10.00

Anna Górak oraz rodzice z obojga stron

16.30

Goncarzewy

W intencji parafian żywych i zmarłych

18.00

Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Adama z okazji urodzin

Niedziela

16.08

 

8.30

 

Katarzyna i Stefan Odjas – w rocznice śmierci

 

11.00

 

Stanisław Kowalczyk – 1. roczn. śmierci

Początek strony