Niedziela 26.03 |
8.30
|
† Zygmunt i Stanisław Nowiccy, Wacław Parzonko oraz zmarli z rodziny |
11.00
|
† Jerzy Falba – 3. roczn. śmierci oraz rodzice i dziadkowie z obojga stron |
|
Poniedziałek 27.03 |
18.00 |
Rez. † Ryszard Golla – 6. roczn. śmierci – o łaskę zbawienia |
Wtorek 28.03 |
9.00 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 29.03 |
18.00 |
† Andrzej Kozłowski – od Aliny i Rafała Krasulaków z rodziną |
Czwartek 30.03 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Aleksandry z okazji urodzin |
Piątek 31.03 |
17.30 |
Droga Krzyżowa |
18.00 |
† Krzysztof Jarzembski – 21. roczn. śmierci |
|
Sobota 1.04 |
16.30 Goncarzewy |
Rez. † Danuta i Kazimierz Filocha – o życie wieczne |
18.00 |
† Tadeusz Rumiński – od chrześniaczki Magdaleny z rodziną |
|
Niedziela 2.04 Niedziela Palmowa |
8.30
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla ks. Waldemara Ligarzewskiego z okazji 10. rocznicy święceń – od mamy i rodzeństwa |
11.00
|
† Henryk Winiecki – 6. roczn. śmierci |
Niedziela 19.03 |
8.30
|
† Jerzy Falba – od brata Wiesława z rodziną |
11.00
|
† Stanisława – 17 roczn. śmierci, Ignacy, Mariusz – 1. roczn. śmierci oraz zmarli z rodziny |
|
Poniedziałek 20.03 |
18.00 |
† Andrzej Kozłowski – od p. Ligarzewskich |
Wtorek 21.03 |
18.00 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 22.03 |
18.00 |
|
Czwartek 23.03 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Wiesławy i Irminy z okazji urodzin |
Piątek 24.03 |
17.30 |
Droga Krzyżowa |
18.00 |
† Stanisław Pikulik – w roczn. śmierci |
|
Sobota 25.03 |
16.30 Goncarzewy |
Rez. † Kazimierz i Helena oraz zmarli z rodziny |
18.00 |
† Edmund Dornowski – 10. roczn. śmierci i zmarli z rodziny |
|
Niedziela 26.03 |
8.30
|
† Zygmunt i Stanisław Nowiccy, Wacław Parzonko oraz zmarli z rodziny |
11.00
|
† Jerzy Falba – 3. roczn. śmierci oraz rodzice i dziadkowie z obojga stron |
Niedziela 12.02 |
8.30
|
† Henryk Maławy – od córki Małgorzaty z Tomaszem i synem |
11.00
|
† Leonard – 8. roczn. śmierci, Genowefa, Pelagia i Leon Wawrzyniak |
|
Poniedziałek 13.02 |
18.00 |
Nie będzie Mszy św. |
Wtorek 14.02 |
8.30 |
Nie będzie Mszy św. |
Środa 15.02 |
18.00 |
Za zmarłych rodziców Barbary i Piotra oraz wszystkich zmarłych z rodziny |
Czwartek 16.02 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Ewy z okazji 60. roczn. urodzin |
Piątek 17.02 |
18.00 |
† Helena Wojnowska – 4. roczn. śmierci – od męża i dzieci z rodzinami |
Sobota 18.02 |
16.30 Goncarzewy |
† Bożena Kownacka – od syna Jerzego z żoną |
18.00 |
† Elżbieta Grabarska – 2. roczn. śmierci, Edmund Grabarski – 18. roczn. śmierci |
|
Niedziela 19.02 |
8.30
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę dla dzieci |
11.00
|
† Irena Kozłowska – 6. roczn. śmierci i z okazji urodzin |
Niedziela 12.03 |
8.30
|
† Kazimierz Ligarzewski – z okazji urodzin i imienin – od żony i dzieci |
11.00
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Grażyny z okazji 70. roczn. urodzin – intencja od córki |
|
Poniedziałek 13.03 |
18.00 |
† Krystyna Szymkowska – od Marka z rodziną (łacińska) |
Wtorek 14.03 |
18.00 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 15.03 |
18.00 |
† Andrzej Kozłowski – od Agnieszki i Sławka z dziećmi |
Czwartek 16.03 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Pawła z okazji urodzin |
Piątek 17.03 |
17.30 |
Droga Krzyżowa |
18.00 |
† Lidia Sadkowska – 6. roczn. śmierci |
|
Sobota 18.03 |
16.30 Goncarzewy |
† Wiktoria i Józef Rogaszewscy |
18.00 |
Rez. † Zygmunt Nowakowski – w roczn. śmierci |
|
Niedziela 19.03 |
8.30
|
† Jerzy Falba – od brata Wiesława z rodziną |
11.00
|
† Stanisława – 17 roczn. śmierci, Ignacy, Mariusz – 1. roczn. śmierci oraz zmarli z rodziny |
Niedziela 5.02 |
8.30
|
† Tadeusz Rumiński – od Krystyny Wolnik |
11.00
|
† Mieczysław – 41. roczn. śmierci |
|
Poniedziałek 6.02 |
18.00 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Wtorek 7.02 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 8.02 |
18.00 |
† Andrzej Kozłowski – od Kazimiery Ligarzewskiej z rodziną |
Czwartek 9.02 |
12.00 |
† Bożena Kownacka – pogrzebowa |
Piątek 10.02 |
10.30 |
pogrzebowa |
Sobota 11.02 |
13.00 |
pogrzebowa |
16.30 Goncarzewy |
† Janina Młynarczyk – od córki Cecylii |
|
18.00 |
† Marcin Drojma – z okazji urodzin |
|
Niedziela 12.02 |
8.30
|
† Henryk Maławy – od córki Małgorzaty z Tomaszem i synem |
11.00
|
† Leonard – 8. roczn. śmierci, Genowefa, Pelagia i Leon Wawrzyniak |
Niedziela 5.03 |
8.30
|
† Rafał Latos – 3. roczn. śmierci |
11.00
|
Z prośbą o radość życia wiecznego dla zmarłych rodziców Zofii i Leona Skobel oraz w intencji dusz czyśćcowych |
|
Poniedziałek 6.03 |
18.00 |
Z prośbą o łaskę nieba dla Dariusza Dziewiątkowskiego – od rodziny Szczepańskich ze Skaszyna |
Wtorek 7.03 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 8.03 |
18.00 |
† Anna i Zygmunt Bryl, zmarli z rodziny Rybarczyków oraz ciocia Franciszka Mateja |
Czwartek 9.03 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Szymona i Natalii |
Piątek 10.03 |
17.30 |
Droga Krzyżowa |
18.00 |
† Janina Jagielska – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak |
|
Sobota 11.03 |
16.30 Goncarzewy |
† Bożena Kownacka – od wnuków Wojciecha, Darii i Dagmary |
18.00 |
† Henryk Rosiak – 14. roczn. śmierci i zmarli z rodziny |
|
Niedziela 12.03 |
8.30
|
Rez. † Kazimierz Ligarzewski – z okazji urodzin i imienin – od żony i dzieci |
11.00
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Grażyny z okazji 70. roczn. urodzin – intencja od córki |
Niedziela 29.01. |
8.30
|
† Henryk Maławy – int. od żony |
11.00
|
† Pelagia i Kazimierz Gaca |
|
Poniedziałek 30.01 |
18.00 |
† Daniel Derdziński – 11. roczn. śmierci, Henryk Maławy oraz dusze w czyśćcu cierpiące |
Wtorek 31.01 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Doroty z okazji urodzin i imienin |
Środa 1.02 |
18.00 |
W intencji dzieci i młodzieży oraz wszystkich wypoczywających – z prośbą o dobry wypoczynek i szczęśliwy powrót |
Czwartek 2.02 Ofiarowanie Pańskie |
18.00 |
† Andrzej Kozłowski – od chrześniaczki Urszuli z dziećmi |
Piątek 3.02 |
18.00 |
† Władysława – 1. roczn. śmierci i Kazimierz Świetlik, Michalina i Piotr Ezop |
Sobota 4.02 |
16.30 Goncarzewy |
Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Tymona |
18.00 |
† Jan Mazurek – 7. roczn. śmierci |
|
Niedziela 5.02 |
8.30
|
† Tadeusz Rumiński – int. od Krystyny Wolnik |
11.00
|
† Mieczysław – 41. roczn. śmierci |
Niedziela 26.02 |
8.30
|
† Tomasz Dąbek – z okazji urodzin i imienin |
11.00
|
† Zbigniew Synakiewicz – z okazji urodzin i imienin – int. od żony i dzieci |
|
Poniedziałek 27.02 |
18.00 |
Z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski potrzebne dla Wspólnoty Mieszkaniowej Wojnowo 35 |
Wtorek 28.02 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 1.03 |
18.00 |
† Andrzej Kozłowski – od bratanka Pawła z rodziną |
Czwartek 2.03 |
8.30 |
Z prośbą o nowe, liczne i święte powołania do służby Bożej oraz o błogosławieństwo dla pracujących kapłanów |
Piątek 3.03 |
17.30 |
Droga Krzyżowa |
18.00 |
† Jan Erdmann – 10. roczn. śmierci |
|
Sobota 4.03 |
16.30 Goncarzewy |
Rez. † Bożena Kownacka – od Małgorzaty Filocha i Hanny Skrzeszewskiej |
18.00 |
† Tadeusz Rumiński – od córki Agnieszki z rodziną |
|
Niedziela 5.03 |
8.30
|
† Rafał Latos – 3. roczn. śmierci |
11.00
|
Z prośbą o radość życia wiecznego dla zmarłych rodziców Zofii i Leona Skobel oraz w intencji dusz czyśćcowych |
Niedziela 22.01. |
8.30
|
† Tadeusz Rumiński – od szwagra Andrzeja z rodziną |
11.00
|
† Barbara i Teofil Jarzembscy – 3. roczn. śmierci |
|
Poniedziałek 23.01 |
|
|
Wtorek 24.01 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 25.01 |
8.30 |
|
Czwartek 26.01 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w okazji urodzin |
Piątek 27.01 |
18.00 |
† Franciszek Starzak – 2. roczn. śmierci |
Sobota 28.01 |
16.30 Goncarzewy |
Rez. † Halina i Teodor Skrzeszewscy – o radość życia wiecznego – od rodziny |
18.00 |
† Irena i Łucjan Łassa, Marianna i Zygmunt Kozłowscy oraz dziadkowie z obojga stron |
|
Niedziela 29.01 |
8.30
|
† Henryk Maławy – od żony |
11.00
|
Rez. † Pelagia i Kazimierz Gaca |
Niedziela 19.02 |
8.30
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę dla dzieci |
11.00
|
† Irena Kozłowska – 6. roczn. śmierci i z okazji urodzin |
|
Poniedziałek 20.02 |
18.00 |
† Maria – z okazji imienin (łacińska) |
Wtorek 21.02 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 22.02 Popielcowa |
10.00 |
W intencji dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii |
16.30 Goncarzewy |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
|
18.00 |
† Andrzej Kozłowski – od bratanka Karola z Wiolettą |
|
Czwartek 23.02 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Rafała, Tomasza i Amelii – z ok. urodzin |
Piątek 24.02 |
17.30 |
Droga Krzyżowa |
18.00 |
† Janina Jagielska – od Grażyny i Agnieszki |
|
Sobota 25.02 |
16.30 Goncarzewy |
† Krystyna Klesa – int. od koleżanek |
18.00 |
† Jan Rakoczy – 15. roczn. śmierci |
|
Niedziela 26.02 |
8.30
|
† Tomasz Dąbek – z okazji urodzin i imienin |
11.00
|
† Zbigniew Synakiewicz – z okazji urodzin i imienin – int. od żony i dzieci |
Niedziela 15.01. |
8.30
|
† Danuta (3. roczn. śmierci) i Edmund Krasulak |
11.00
|
† Czesław Świerblewski – 6. roczn. śmierci, Marianna i Stefan Waszczyk |
|
Poniedziałek 16.01 |
|
|
Wtorek 17.01 |
8.30 |
† Franciszek Ruczkowski, Kunegunda Piotrowska, Jadwiga Kluska – z okazji kolejnej rocznicy śmierci oraz zmarli z rodziny |
Środa 18.01 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Czwartek 19.01 |
8.30 |
† Maciej Cebulski |
Piątek 20.01 |
8.30 |
|
Sobota 21.01 |
16.30 Goncarzewy |
† Henryk Szumotalski – z okazji imienin |
18.00 |
† Edmund Dornowski – 10. roczn. śmierci |
|
Niedziela 22.01 |
8.30
|
† Tadeusz Rumiński – od szwagra Andrzeja z rodziną |
11.00
|
† Barbara i Teofil Jarzembscy – 3. roczn. śmierci |