Niedziela 15.05 |
8.30
|
† Michalina i Piotr Ezop, Władysława i Kazimierz Świetlik |
11.00
|
Z prośbą o radość życia wiecznego dla Zofii i Leona Skobel, dziadków z obojga stron oraz dusz w czyśćcu cierpiących |
|
Poniedziałek 16.05 odpust parafialny |
18.00 |
W intencji parafian żywych i zmarłych – uroczysta Msza św. odpustowa ku czci św. Andrzeja Boboli |
Wtorek 17.05 |
8.30 |
Z prośbą o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Stefana |
Środa 18.05 |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Marcela z okazji 1. roczn. urodzin |
Czwartek 19.05 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla Aleksandry z okazji imienin |
Piątek 20.05 |
17.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Gracjana w 18. rocznicę urodzin |
Sobota 21.05 |
16.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w dorosłym życiu dla Antoniego w 18. rocznicę urodzin |
Niedziela 22.05 |
8.30
|
Za zmarłych rodziców – Genowefę i Władysława Krowickich – z okazji dnia matki i ojca |
11.00
|
† Barbara i Henryk Niemczewscy – w kolejne roczn. śmierci |
Niedziela 8.05 |
8.30
|
† Stanisława i Zygmunt Nowiccy, Wacław Parzonko, Urszula Kurdziel oraz zmarli z rodzin |
11.00
|
† Zbigniew Synakiewicz – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak |
|
Poniedziałek 9.05 |
18.00 |
† Danuta Rychławska – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak (łacińska) |
Wtorek 10.05 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 11.05 |
18.00 |
† Aniela i Ignacy Słonina, Bolesława, Robert i Daniel Derdzińscy |
Czwartek 12.05 |
8.30 |
W intencji Adama i Edyty z okazji urodzin – z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski |
Piątek 13.05 |
18.00 |
† Paweł Górski – od żony z córkami |
Sobota 14.05 |
16.30 Goncarzewy |
† Agnieszka Kownacka – z okazji urodzin – od całej rodziny |
18.00 |
† Jan i Anna Stasiak, Sylwester i Łukasz Dąbrowscy |
|
Niedziela 15.05 |
8.30
|
† Michalina i Piotr Ezop, Władysława i Kazimierz Świetlik |
11.00
|
Z prośbą o radość życia wiecznego dla Zofii i Leona Skobel, dziadków z obojga stron oraz dusz w czyśćcu cierpiących |
Niedziela 3.04 |
8.30
|
† Jerzy Falba – 2. roczn. śmierci |
11.00
|
† Henryk Winiecki – 5. roczn. śmierci oraz zmarli rodzice z obojga stron |
|
Poniedziałek 4.04 |
18.00 |
† Anna Mróz – od rodziny Kasiorek |
Wtorek 5.04 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 6.04 |
18.00 |
† Henryk Zieliński – od córek Agnieszki i Angeliki oraz syna Wiesława |
Czwartek 7.04 |
8.30 |
W intencji kapłanów oraz o nowe, liczne i święte powołania do Służby Bożej |
Piątek 8.04 |
17.30 |
Droga Krzyżowa |
18.00 |
† Mariusz Wilk – od kuzyna Janusza z rodziną |
|
Sobota 9.04 |
16.30 Goncarzewy |
† Janina Rydzewska – od uczestników pogrzebu |
18.00 |
† Marcin Drojma – z okazji imienin |
|
Niedziela 10.04 |
8.30
|
Za zmarłe rodzeństwo Władysława Krowickiego |
11.00
|
† Andrzej i Józefa – 1. roczn. śmierci, Helena oraz zmarli z rodziny |
Niedziela 1.05 |
8.30
|
† Elżbieta i Józef Drzażdżyńscy, Janina i Tadeusz Chyrchel |
11.00
|
† Pelagia i Zygmunt Marach, Jerzy Pierzyna |
|
Poniedziałek 2.05 |
13.00 |
† Jan Mular – pogrzebowa |
18.00 |
† Władysława Świetlik – int. od Żywego Różańca |
|
Wtorek 3.05 NMP Królowej Polski |
8.30 |
† Marek Orliński i Teresa Kręt |
11.00 |
† Leszek Włoch oraz zmarli z rodziny |
|
Środa 4.05 |
11.00 |
† Jerzy Podgórski – pogrzebowa |
18.00 |
† Mariusz Wilk – od uczestników pogrzebu |
|
Czwartek 5.05 |
8.30 |
W intencji kapłanów i z prośbą o nowe, liczne i święte powołania do służby Bożej |
Piątek 6.05 |
18.00 |
† Danuta Rychławska – od uczestników pogrzebu |
Sobota 7.05 |
16.30 Goncarzewy |
† Aleksander Witkowski – 29. roczn. śmierci, Marianna i Piotr Witkowscy oraz Adam i Anna Demscy |
18.00 |
† Mieczysław Gała |
|
Niedziela 8.05 |
8.30
|
† Stanisława i Zygmunt Nowiccy, Wacław Parzonko, Urszula Kurdziel oraz zmarli z rodzin |
11.00
|
† Zbigniew Synakiewicz – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak |
Niedziela 27.03 |
8.30
|
† Michalina i Piotr Ezop, Władysława i Kazimierz Świetlik |
11.00
|
† Kazimierz Ligarzewski – z okazji imienin i urodzin oraz Weronika i Aleksander Ligarzewscy |
|
Poniedziałek 28.03 |
16.00 Goncarzewy |
Msza św. dziękczynna w 30. rocznicę poświęcenia kaplicy w Goncarzewach i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców |
Wtorek 29.03 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 30.03 |
18.00 |
† Mariusz Wilk – od siostry Joanny z rodziną |
Czwartek 31.03 |
8.30 |
Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Aleksandry w rocznicę urodzin |
Piątek 1.04 |
17.30 |
Droga Krzyżowa |
18.00 |
† Jan Erdmann, Anna i Zygmunt Bryl – w kolejne rocznice śmierci |
|
Sobota 2.04 |
16.30 Goncarzewy |
† Janina Rydzewska – od siostry Marysi |
18.00 |
† Zygmunt i Agnieszka, Józef, Beata i Bernadeta w kolejne rocznice śmierci |
|
Niedziela 3.04 |
8.30
|
† Jerzy Falba – 2. roczn. śmierci |
11.00
|
† Henryk Winiecki – 5. roczn. śmierci oraz zmarli rodzice z obojga stron |
Niedziela 24.04 Uroczystość Miłosierdzia Bożego |
8.30
|
† Tomasz Dąbek – 9. roczn. śmierci |
11.00
|
† Jerzy i Jan Falba, Wiktoria i Jan Nowakowscy |
|
Poniedziałek 25.04 |
18.00 |
† Mariusz Wilk – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak |
Wtorek 26.04 |
8.30 |
Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla właściciela i pracowników Zakładu Dekarskiego Krzysztofa Polewczyńskiego z Mroczy |
Środa 27.04 |
18.00 |
† Anna Mróz – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak |
Czwartek 28.04 |
8.30 |
† Janusz i Bogdan Cebulscy – z okazji urodzin |
Piątek 29.04 |
18.00 |
† Henryk Zieliński – od uczestników pogrzebu |
Sobota 30.04 |
16.30 Goncarzewy |
† Alfreda Wędzierska – 2. roczn. śmierci |
18.00 |
† Joanna i Franciszek Weyna, zmarli bracia i Elżbieta Leśniewska |
|
Niedziela 1.05 |
8.30
|
† Elżbieta i Józef Drzażdżyńscy, Janina i Tadeusz Chyrchel |
11.00
|
† Pelagia i Zygmunt Marach, Jerzy Pierzyna |
Niedziela 20.03 |
8.30
|
† Bernard – 26. roczn. śmierci – int. od rodziny |
11.00
|
† Stanisława – 16. roczn. śmierci, Eugeniusz – 17. roczn. śmierci oraz zmarli z rodziny |
|
Poniedziałek 21.03 |
18.00 |
† Mariusz Wilk – od brata Arkadiusza z rodziną |
Wtorek 22.03 |
18.00 |
† Mirosław Krygier – od Marka Grabowskiego z rodziną |
Środa 23.03 |
18.00 |
† Bronisława Górzyńska – od uczestników pogrzebu |
Z prośbą o zdrowie dla Zosi oraz o wiarę i potrzebne łaski dla całej rodziny w trudnym czasie |
||
Czwartek 24.03 |
|
|
Piątek 25.03 Zwiastowanie Pańskie |
17.00 |
Wystawienie Najświętszego Sakramentu o 17.30 Różaniec |
18.00 |
† Jan Kluska |
|
Sobota 26.03 |
15.30 |
Msza św. ślubna |
16.30 Goncarzewy |
† Agnieszka Kownacka – od uczestników pogrzebu |
|
18.00 |
† Zofia i Leon Skobel – z prośbą o radość życia wiecznego z okazji rocznicy śmierci oraz zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące |
|
Niedziela 27.03 |
8.30
|
† Michalina i Piotr Ezop, Władysława i Kazimierz Świetlik |
11.00
|
† Kazimierz Ligarzewski – z okazji imienin i urodzin oraz Weronika i Aleksander Ligarzewscy |
Niedziela 17.04 Wielkanoc |
8.30
|
† Łukasz Dąbrowski – 20. roczn. śmierci |
11.00
|
† Paweł Górski – od rodz. Karczewskich i Przybyłowskich |
|
12.30 Goncarzewy |
† Zmarli z rodziny Szczuczko i Szella |
|
Poniedziałek Wielkanocny 18.04 |
8.30 |
† W intencji zmarłych z rodziny Kwiatkowskich z Zawady i Bronisławę Rapata |
11.00 |
Z prośbą o dar życia wiecznego dla zmarłych z rodziny Fortowskich i Nogów oraz za śp. Alfonsa w 15. roczn. śmierci |
|
12.30 Goncarzewy |
† Halina Grajczyk – od Zakładu Pogrzebowego Szczpaniak |
|
Wtorek 19.04 |
ok. 12.00 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 20.04 |
18.00 |
Z prośbą o życie wieczne dla babci Krysi |
Czwartek 21.04 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Marty, Zosi i Wojtka z okazji urodzin |
Piątek 22.04 |
18.00 |
† Mariusz Wilk – od kuzyna Włodzimierza z rodziną |
Sobota 23.04 |
16.30 Goncarzewy |
† Halina Grajczyk – od uczestników pogrzebu |
18.00 |
† Daniel, Bolesława i Robert Derdzińscy – z okazji urodzin |
|
Niedziela 24.04 Uroczystość Miłosierdzia Bożego |
8.30
|
† Tomasz Dąbek – 9. roczn. śmierci |
11.00
|
† Jerzy i Jan Falba, Wiktoria i Jan Nowakowscy |
Niedziela 13.03 |
8.30
|
† Tomasz Dąbek – z okazji imienin i urodzin |
11.00
|
† Henryk Rosiak – 13. roczn. śmierci |
|
Poniedziałek 14.03 |
18.00 |
† Bronisława Górzyńska – od Zakładu Pogrzebowego Szczpaniak (łacińska) |
Wtorek 15.03 |
8.30 |
Za parafian żywych i zmarłych |
Środa 16.03 |
18.00 |
† Zbigniew Synakiewicz – od rodziny Kasiorek |
Czwartek 17.03 |
8.30 |
† Lidia Sadkowska – 5. roczn. śmierci |
Piątek 18.03 |
17.30 |
Droga krzyżowa |
18.00 |
† Irena Kozłowska – 5. roczn. śmierci |
|
Sobota 19.03 |
16.30 Goncarzewy |
† Kazimiera i Helena – 25. roczn. śmierci i zmarłych z rodziny oraz o zdrowie dla Marka |
18.00 |
† Jerzy Falba – 2. roczn. śmierci oraz zmarli z rodziny Góra i Dobosz |
|
Niedziela 20.03 |
8.30
|
† Bernard – 26. roczn. śmierci – int. od rodziny |
11.00
|
† Stanisława – 16. roczn. śmierci, Eugeniusz – 17. roczn. śmierci oraz zmarli z rodziny |
Niedziela 10.04 Niedziela Palmowa |
8.30
|
Za zmarłe rodzeństwo Władysława Krowickiego |
11.00
|
† Andrzej i Józefa – 1. roczn. śmierci, Helena oraz zmarli z rodziny |
|
W.Poniedziałek 11.04 |
18.00 |
† Zbigniew Synakiewicz – od uczestników pogrzebu |
W.Wtorek 12.04 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
W.Środa 13.04 |
18.00 |
† Anna Mróz – od uczestników pogrzebu |
Wielki Czwartek 14.04 |
18.00 |
Msza Wieczerzy Pańskiej W intencji parafian żywych i zmarłych |
Wielki Piątek 15.04 |
14.00 |
Droga Krzyżowa ulicami Sicienka |
18.00 |
Liturgia Wielkiego Piątku |
|
Wielka Sobota 16.04 |
20.00 |
Wigilia Paschalna † Józef Nowak – 18. roczn. śmierci, Władysława Nowak, zmarli z rodziny oraz Bogumiła Drojma |
Niedziela 17.04 Wielkanoc |
7.00
|
† Łukasz Dąbrowski – 20. roczn. śmierci |
11.00
|
† Paweł Górski – od rodz. Karczewskich i Przybyłowskich |
|
12.30 Goncarzewy
|
† Zmarli z rodziny Szczuczko i Szella |
Niedziela 6.03 |
8.30
|
† Marcin Wiśniewski – 29. greg. |
11.00
|
† Rafał Latos – 2 roczn. śmierci |
|
Poniedziałek 7.03 |
18.00 |
† Marcin Wiśniewski – 30. greg. |
Wtorek 8.03 |
8.30 |
Za parafian żywych i zmarłych |
Środa 9.03 |
18.00 |
† Bronisława Górzyńska – od wnuczki Anety z rodziną |
Czwartek 10.03 |
8.30 |
† Jadwiga, Maciej i Maria Cebulscy |
Piątek 11.03 |
17.30 |
Droga krzyżowa |
18.00 |
† Krzysztof Jarzembski – 20 roczn. śmierci |
|
Sobota 12.03 |
16.30 Goncarzewy |
† Agnieszka Kownacka – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak |
18.00 |
† Elżbieta – 1 roczn. śmierci, Edmund – 17. roczn. śmierci Grabarscy |
|
Niedziela 13.03 |
8.30
|
† Tomasz Dąbek – z okazji imienin i urodzin |
11.00
|
† Henryk Rosiak – 13. roczn. śmierci |