Niedziela 3.07 |
8.30
|
† Marcin Wiśniewski – 1. roczn. śmierci |
11.00
|
† Piotr Szalla – z okazji imienin i urodzin |
|
Poniedziałek 4.07 |
|
|
Wtorek 5.07 |
|
|
Środa 6.07 |
|
|
Czwartek 7.07 |
|
|
Piątek 8.07 |
|
|
Sobota 9.07 |
16.30 Goncarzewy |
† Teodora Banaś – od siostry Genowefy z Bydgoszczy |
18.00 |
† Kazimierz i Maksymilian Płotkowscy |
|
Niedziela 10.07 |
8.30
|
† Irena Dunajska – z okazji urodzin i 8. roczn. śmierci |
11.00
|
† Antonina, Franciszek i Jan Maławy oraz zmarli z rodziny |
Niedziela 26.06 |
8.30
|
† Henryk Jaworski – z okazji urodzin |
11.00
|
† Jan Rakoczy – z okazji imienin oraz zmarli z rodziny |
|
Poniedziałek 27.06 |
17.00 |
† Antoni Zabłudowski – 10. roczn. śmierci |
18.00 |
† Paweł Górski – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak |
|
Wtorek 28.06 |
8.30 |
Rez. † Marcin Wiśniewski – w roczn. śmierci |
Środa 29.06 |
|
|
Czwartek 30.06 |
|
|
Piątek 1.07 |
18.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Sobota 2.07 |
16.30 Goncarzewy |
† Teodora Banaś – od rodziny Demskich |
18.00 |
† Tadeusz (9. roczn. śmierci) i Halina Erdmann |
|
Niedziela 3.07 |
8.30
|
† Marcin Wiśniewski – 1. roczn. śmierci |
11.00
|
† Piotr Szalla – z okazji imienin i urodzin |
Niedziela 22.05 |
8.30
|
Za zmarłych rodziców – Genowefę i Władysława Krowickich – z okazji dnia matki i ojca |
11.00
|
† Barbara i Henryk Niemczewscy – w kolejne roczn. śmierci |
|
Poniedziałek 23.05 |
18.00 |
† Zmarli rodzice Sudomierscy, Turalscy, Zawiślak i Biela oraz zmarli z rodziny (łacińska) |
Wtorek 24.05 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 25.05 |
18.00 |
† Stefania i Roman Miedzińscy |
Czwartek 26.05 |
8.30 |
† Jadwiga – 45. roczn. śmierci |
Piątek 27.05 |
18.00 |
† Paweł Górski – od brata z rodzina |
Sobota 28.05 |
15.30 |
Msza św. ślubna |
16.30 Goncarzewy |
† Henryk Grajczyk – w rocznicę śmieci – od rodziny |
|
18.00 |
† Anna Mazurek – 1. roczn. śmierci |
|
Niedziela 29.05 Wniebowstąpienie Pańskie |
8.30
|
† Helena i Marian Ostrowscy – w kolejne rocznice śmierci |
10.00
|
Uroczystość I Komunii św. - W intencji dzieci i ich rodzin |
|
12.00
|
† Agata i Marian Demyda |
Niedziela 19.06 |
8.30
|
† Władysława Nowak – z okazji imienin, Józef Nowak oraz zmarli z rodziny |
11.00
|
† Jerzy Kosakowski – 23. roczn. śmierci oraz rodzice z obojga stron |
|
Poniedziałek 20.06 |
18.00 |
† Marian Gackowski – od córki z rodziną, Edwin Marach – 36. roczn. śmierci |
Wtorek 21.06 |
18.00 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 22.06 |
18.00 |
Z prośbą o zdrowie dla Andrzeja Kozłowskiego |
Czwartek 23.06 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Janiny z okazji imienin |
18.00 |
† Franciszek Erdmann – 9. roczn. śmierci |
|
Piątek 24.06 |
8.00 |
Msza św. dziękczynna za mijający rok szkolny i z prośbą o dobrze przeżyte wakacje |
18.00 |
† Edmund – 2. roczn. śmierci oraz Danuta Krasulak |
|
Sobota 25.06 |
16.30 Goncarzewy |
Rez. † Jan Marachowski – z okazji imienin |
18.00 |
† Marianna i Zygmunt Kozłowscy, Irena i Łucjan Łassa oraz dziadkowie z obojga stron |
|
Niedziela 26.06 |
8.30
|
† Henryk Jaworski – z okazji urodzin |
11.00
|
† Jan Rakoczy – z okazji imienin oraz zmarli z rodziny |
Niedziela 15.05 |
8.30
|
† Michalina i Piotr Ezop, Władysława i Kazimierz Świetlik |
11.00
|
Z prośbą o radość życia wiecznego dla Zofii i Leona Skobel, dziadków z obojga stron oraz dusz w czyśćcu cierpiących |
|
Poniedziałek 16.05 odpust parafialny |
18.00 |
W intencji parafian żywych i zmarłych – uroczysta Msza św. odpustowa ku czci św. Andrzeja Boboli |
Wtorek 17.05 |
8.30 |
Z prośbą o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Stefana |
Środa 18.05 |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Marcela z okazji 1. roczn. urodzin |
Czwartek 19.05 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla Aleksandry z okazji imienin |
Piątek 20.05 |
17.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Gracjana w 18. rocznicę urodzin |
Sobota 21.05 |
16.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w dorosłym życiu dla Antoniego w 18. rocznicę urodzin |
Niedziela 22.05 |
8.30
|
Za zmarłych rodziców – Genowefę i Władysława Krowickich – z okazji dnia matki i ojca |
11.00
|
† Barbara i Henryk Niemczewscy – w kolejne roczn. śmierci |
Niedziela 12.06 Najświętszej Trójcy |
8.30
|
† Edmund, Piotr, Stefan i Józef Bojakowscy |
11.00
|
† Ignacy – 45. roczn. śmierci, Stanisława i Andrzej oraz zmarli z rodziny |
|
Poniedziałek 13.06 |
18.00 |
† Zofia – 10. roczn. śmierci, Bronisław i Adam Szreder |
Wtorek 14.06 |
|
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 15.06 |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Doroty w 50. rocznicę urodzin – od męża z rodziną |
Czwartek 16.06 Boże Ciało |
8.30 |
† Stefan Karczewski – 50. roczn. śmierci, o. Marek Karczewski, Dionizy Górniewski |
11.00 |
† Piort Szalla – 13. roczn. śmierci |
|
Piątek 17.06 |
18.00 |
W intencji honorowych krwiodawców w podziękowaniu za dar najcenniejszego leku w ratowaniu życia i zdrowia |
Sobota 18.06 |
15.30 |
Msza św. ślubna |
16.30 Goncarzewy |
† Henryk Szumotalski – od dzieci z okazji dnia ojca |
|
18.00 |
† Władysław Krowicki – z okazji imienin |
|
Niedziela 19.06
|
8.30
|
† Władysława Nowak – z okazji imienin, Józef Nowak oraz zmarli z rodziny |
11.00
|
† Jerzy Kosakowski – 23. roczn. śmierci oraz rodzice z obojga stron |
Niedziela 8.05 |
8.30
|
† Stanisława i Zygmunt Nowiccy, Wacław Parzonko, Urszula Kurdziel oraz zmarli z rodzin |
11.00
|
† Zbigniew Synakiewicz – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak |
|
Poniedziałek 9.05 |
18.00 |
† Danuta Rychławska – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak (łacińska) |
Wtorek 10.05 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 11.05 |
18.00 |
† Aniela i Ignacy Słonina, Bolesława, Robert i Daniel Derdzińscy |
Czwartek 12.05 |
8.30 |
W intencji Adama i Edyty z okazji urodzin – z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski |
Piątek 13.05 |
18.00 |
† Paweł Górski – od żony z córkami |
Sobota 14.05 |
16.30 Goncarzewy |
† Agnieszka Kownacka – z okazji urodzin – od całej rodziny |
18.00 |
† Jan i Anna Stasiak, Sylwester i Łukasz Dąbrowscy |
|
Niedziela 15.05 |
8.30
|
† Michalina i Piotr Ezop, Władysława i Kazimierz Świetlik |
11.00
|
Z prośbą o radość życia wiecznego dla Zofii i Leona Skobel, dziadków z obojga stron oraz dusz w czyśćcu cierpiących |
Niedziela 5.06 Zesłanie Ducha Świętego |
8.30
|
† Paweł Górski – od koleżanek i kolegów |
11.00
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dary Ducha Św., zdrowie oraz dalsze Boże błogosławieństwo w pewnej intencji. |
|
Poniedziałek NMP Matki Kościoła 6.06 |
18.00 |
† Wojciech Krzeszewski |
Wtorek 7.06 |
18.00 |
† Genowefa – 8. roczn. śmierci, Leonard, Pelagia i Leon Wawrzyniakowie |
Środa 8.06 |
18.00 |
Rez. † Marian Gackowski – int. od żony |
Czwartek 9.06 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Wiesława w 60. roczn. urodzin |
Piątek 10.06 |
18.00 |
† Paweł Górski – od Grażyny i Agnieszki |
Sobota 11.06 |
15.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Elżbiety i Józefa w 60. roczn. ślubu |
16.30 Goncarzewy |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
|
18.00 |
† Janina i Józef Witowscy – z prośbą o życie wieczne |
|
Niedziela 12.06 Najświętszej Trójcy |
8.30
|
† Edmund, Piotr, Stefan i Józef Bojakowscy |
11.00
|
† Ignacy – 45. roczn. śmierci, Stanisława i Andrzej oraz zmarli z rodziny |
Niedziela 1.05 |
8.30
|
† Elżbieta i Józef Drzażdżyńscy, Janina i Tadeusz Chyrchel |
11.00
|
† Pelagia i Zygmunt Marach, Jerzy Pierzyna |
|
Poniedziałek 2.05 |
13.00 |
† Jan Mular – pogrzebowa |
18.00 |
† Władysława Świetlik – int. od Żywego Różańca |
|
Wtorek 3.05 NMP Królowej Polski |
8.30 |
† Marek Orliński i Teresa Kręt |
11.00 |
† Leszek Włoch oraz zmarli z rodziny |
|
Środa 4.05 |
11.00 |
† Jerzy Podgórski – pogrzebowa |
18.00 |
† Mariusz Wilk – od uczestników pogrzebu |
|
Czwartek 5.05 |
8.30 |
W intencji kapłanów i z prośbą o nowe, liczne i święte powołania do służby Bożej |
Piątek 6.05 |
18.00 |
† Danuta Rychławska – od uczestników pogrzebu |
Sobota 7.05 |
16.30 Goncarzewy |
† Aleksander Witkowski – 29. roczn. śmierci, Marianna i Piotr Witkowscy oraz Adam i Anna Demscy |
18.00 |
† Mieczysław Gała |
|
Niedziela 8.05 |
8.30
|
† Stanisława i Zygmunt Nowiccy, Wacław Parzonko, Urszula Kurdziel oraz zmarli z rodzin |
11.00
|
† Zbigniew Synakiewicz – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak |
Niedziela 29.05 Wniebowstąpienie Pańskie |
8.30
|
† Helena i Marian Ostrowscy – w kolejne rocznice śmierci |
10.00 |
Uroczystość I Komunii św. - W intencji dzieci i ich rodzin |
|
11.00
|
† Agata i Marian Demyda |
|
Poniedziałek 30.05 |
18.00 |
† Kazimierz Pradelski – 12. roczn. śmierci |
Wtorek 31.05 |
18.00 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 1.06 |
18.00 |
† Wiktoria i Czesław Gapińscy |
Czwartek 2.06 |
18.00 |
W intencji kapłanów – z prośbą o Boże błogosławieństwo w pracy duszpasterskiej oraz o nowe powołania do służby Bożej |
Piątek 3.05 |
18.00 |
† Paweł Górski – od matki chrzestnej z rodziną |
Sobota 4.05 |
16.30 Goncarzewy |
Rez. † Halina i Teodor Skrzeszewscy – od rodziny |
18.00 |
† Jan, Dominika i Ryszard |
|
Niedziela 5.06 Zesłanie Ducha Świętego |
8.30
|
† Paweł Górski – od koleżanek i kolegów |
11.00
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dary Ducha Św., zdrowie oraz dalsze Boże błogosławieństwo w pewnej intencji. |
Niedziela 24.04 Uroczystość Miłosierdzia Bożego |
8.30
|
† Tomasz Dąbek – 9. roczn. śmierci |
11.00
|
† Jerzy i Jan Falba, Wiktoria i Jan Nowakowscy |
|
Poniedziałek 25.04 |
18.00 |
† Mariusz Wilk – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak |
Wtorek 26.04 |
8.30 |
Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla właściciela i pracowników Zakładu Dekarskiego Krzysztofa Polewczyńskiego z Mroczy |
Środa 27.04 |
18.00 |
† Anna Mróz – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak |
Czwartek 28.04 |
8.30 |
† Janusz i Bogdan Cebulscy – z okazji urodzin |
Piątek 29.04 |
18.00 |
† Henryk Zieliński – od uczestników pogrzebu |
Sobota 30.04 |
16.30 Goncarzewy |
† Alfreda Wędzierska – 2. roczn. śmierci |
18.00 |
† Joanna i Franciszek Weyna, zmarli bracia i Elżbieta Leśniewska |
|
Niedziela 1.05 |
8.30
|
† Elżbieta i Józef Drzażdżyńscy, Janina i Tadeusz Chyrchel |
11.00
|
† Pelagia i Zygmunt Marach, Jerzy Pierzyna |