1. Składam podziękowania za ofiary złożone na rzecz naszej parafii, na tace i na konto bankowe. Serdeczne Bóg zapłać. Składam podziękowania za sprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz inne prace wykonane na rzecz naszej parafii.

2. Od dzisiaj rozpoczynamy niedziele z „plackiem do kawy”. Chętnych do pieczenia ciasta proszę, by zgłaszali się do Agnieszki.

3. W poniedziałek będzie Msza św. w języku łacińskim. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. W sobotę o godz. 10.00 dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. po raz pierwszy przystąpią do sakramentu pokuty, a w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00 będą miały poświęcone książeczki.

5. „Śpiewają dzieci z Sicienka” to pomysł na przygotowanie nagrań piosenek z pokazywaniem z pomocą chętnych dzieci i życzliwych rodziców. Chcę stworzyć na YouTube kanał, gdzie te piosenki będą dostępne dla rodziców, katechetów i wychowawców.

6. Kolejny etap remontu murów naszego kościoła rozpocznie się w tym roku w późniejszym terminie. Możliwe, że w zakresie prac będzie tym razem zakrystia. Dlatego przy okazji zostały zamówione witraże, które zastąpią okienka zupełnie niepasujące do całości okien naszego kościoła. Rozpoczęły się również prace przygotowawcze do przygotowania toalety przy kościele.

7. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny i jubileusze składam serdeczne życzenia obfitości błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.

Proboszcz poleca:

Strona poświęcona bł. ks. Władysławowi Bukowińskiemu: