piątek, 13 grudnia 2019

Ogłoszenia duszpasterskie - 29 Niedziela Zwykła Drukuj Email
czwartek, 24 października 2019 07:07

1. Dziękuję za ofiary składane na rzecz naszej parafii, także na konto bankowe. Dziękuję za ofiary na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia – zebraliśmy 317zł. Składam również podziękowanie za posprzątanie kościoła oraz prace wykonane wokół naszej świątyni. Dzisiaj po Mszy o 11.00 odmówimy litanię do św. Andrzeja Boboli.

2. W poniedziałek o 19.00 spotkanie naszego chórku „Boże Echo”. Przypominam, że nabożeństwa różańcowe obywają się po wieczornych Mszach św., a w niedziele na zmianę. W środę łącznie z modlitwą różańcową nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a następnie odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego. W piątek różaniec dla dzieci o godz. 17.00.

3. Przypominam, że jest kalendarz na przyszły rok. Można rezerwować intencje mszalne. Można również już składać wymienianki za zmarłych.

4. Trwa nawiedzenie rodzin naszej parafii przez kopię obrazu Matki Bożej Pięknej Miłości. Obecnie obraz znajduje się na ul. Sportowej.

5. W dniach 24-25 października odbędzie diecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę, w czasie, której będziemy dziękować za nawiedzenie naszej diecezji przez wizerunek Matki Bożej.

6. Elektrośmieci można składać do 28 października.

7. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze m.in.: O synodzie w Ameryce Południowej i sytuacji Kościoła w Niemczech; Misja Tanzania; Jest także Mały Przewodnik Katolicki dla dzieci oraz miesięcznik Dominik.

8. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny i jubileusze składam serdeczne życzenia obfitości błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.

9. Do sakramentu pokuty i pojednania jest możliwość przystępowania przed każdą Mszą świętą, sprawy biurowe załatwiać można od poniedziałku do piątku po Mszy św.

20 – 27 października 2019

Jerzy i Wincentyna Kalwaczyńscy, Janusz, Leszek i Urszula

Filomena i Wojciech Trela – w kolejne rocznice śmierci

Stefan Bojakowski – od Barbary i Kazimierza z rodziną