sobota, 18 stycznia 2020

Statystyka

Odsłon : 1280015

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Ogłoszenia duszpasterskie - 22 Niedziela Zwykła Drukuj Email
Wpisany przez ks. Krzysztof   
piątek, 13 września 2019 19:48

 

 

Synu, z łagodnością wykonuj swe sprawy,

a każdy, kto jest prawy, będzie cię miłował.”

(Syr 3,17)

1. Dzisiaj obchodzimy 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej – wspominając wszystkich, którzy zginęli modlimy się o dalszą pomyślność naszej Ojczyzny. Dziękuję za przygotowanie dekoracji dożynkowych oraz posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Dziękuję również za mały remont w kościele. Składam również podziękowania tym, którzy złożyli ofiary na Msze dożynkowe oraz tych, oraz zapraszam do uczestnictwa w tych Mszach.

2. W poniedziałek o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego, a o godz. 19.00 pierwsze po wakacjach spotkanie naszego chórku „Boże Echo”. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W pierwszy piątek miesiąca udam się z posługą sakramentalną do chorych i starszych parafian. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi św., a po Mszy św. nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. O 17.00 zbiórka ministrantów. W sobotę po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i bluźnierstwa. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary na cele remontowe. Na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszam dzieci klas 1. na poświęcenie przyborów szkolnych.

3. W środę po Mszy św. spotkanie młodzieży, która przygotowuje się w tym roku do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

4. Trwa nawiedzenie rodzin naszej parafii przez kopię obrazu Matki Bożej Pięknej Miłości. W tym czasie Matka Boża w swym wizerunku nawiedza ul. Kolejową w Sicienku.

5. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze m.in.: ; Jest także Mały Przewodnik Katolicki dla dzieci oraz miesięcznik Dominik.

6. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny i jubileusze składam serdeczne życzenia obfitości błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.

7. Do sakramentu pokuty i pojednania jest możliwość przystępowania przed każdą Mszą świętą, sprawy biurowe załatwiać można od poniedziałku do piątku po Mszy św.

 

Poprawiony: piątek, 13 września 2019 19:50