sobota, 18 stycznia 2020

Statystyka

Odsłon : 1279999

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Ogłoszenia duszpasterskie - 20 Niedziela Zwykła Drukuj Email
Wpisany przez ks. Krzysztof   
piątek, 13 września 2019 19:44

 

 

Przyszedłem ogień rzucić na ziemię i jakże pragnę, ażeby już zapłonął”

(Łk 12, 49)

1. Dziękuję za ofiarowanie i ułożenie kwiatów oraz posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W najbliższym czasie rozpocznie się kolejny etap remontu naszej świątyni. Dziękuję paniom, które uczestniczyły w rowerowej pielgrzymce na odpust w parafii św. Maksymiliana Kolbego na Osowej Górze.

2. Trwa nawiedzenie rodzin naszej parafii przez kopię obrazu Matki Bożej Pięknej Miłości. W tym czasie Matka Boża w swym wizerunku nawiedza ul. Ogrodową w Sicienku.

3. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze m.in.: Normalność to jego największa tajemnica – o bł. ks. Jerzym Popiełuszce; Prawda i miłość – potępianie zła i niepotępianie osoby; Jazda za przyzwoleniem; Strefy wolne od alkoholu; Bohaterowie czy kolaboranci – o Brygadzie Świętokrzyskiej; Wyczekująca więź – o niewierzących dzieciach wierzących rodziców; Jest także Mały Przewodnik Katolicki dla dzieci oraz miesięcznik Dominik.

4. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny i jubileusze składam serdeczne życzenia obfitości błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.

5. Do sakramentu pokuty i pojednania jest możliwość przystępowania przed każdą Mszą świętą, sprawy biurowe załatwiać można od poniedziałku do piątku po Mszy św.

 

Poprawiony: piątek, 13 września 2019 19:45