sobota, 18 stycznia 2020

Statystyka

Odsłon : 1280016

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Ogłoszenia duszpasterskie - 19 Niedziela Zwykła Drukuj Email
Wpisany przez ks. Krzysztof   
piątek, 13 września 2019 19:36

 

1. Nowożeńcom dziękuję za ofiarowane kwiaty oraz posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Na pojazdy dla misjonarzy z okazji wspomnienia św. Krzysztofa zebraliśmy 473 zł. Bóg zapłać za te ofiary.

2. W środę w parafii św. Maksymiliana na Osowej Górze odbędzie się odpust ku czci świetego patrona. Uroczysta Msza św. o godz. 18.00. Zapraszam do udziału w rowerowej pielgrzymce na te uroczystości. Wyjedziemy sprzed kościoła o godz. 16.30. Tego dnia nie będzie Mszy św. w naszym kościele.

3. W czwartek – 15 sierpnia – będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte o godz. 8.30 i 11.00. Na zakończenie Mszy św. odbędzie się poświęcenie zbóż, ziół i kwiatów. Tego dnia uroczystość odpustową w naszym dekanacie będzie przeżywała parafia w Przyłękach. W piątek przed Mszą św. koronka do Miłosierdzia Bożego. Za tydzień po Mszach św. odmówimy litanię do św. Andrzeja Boboli.

4. Trwa nawiedzenie rodzin naszej parafii przez kopię obrazu Matki Bożej Pięknej Miłości. W tym czasie Matka Boża w swym wizerunku nawiedza Chmielewo.

5. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze m.in.: ; Jest także Mały Przewodnik Katolicki dla dzieci oraz miesięcznik Dominik.

6. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny i jubileusze składam serdeczne życzenia obfitości błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.

7. Do sakramentu pokuty i pojednania jest możliwość przystępowania przed każdą Mszą świętą, sprawy biurowe załatwiać można od poniedziałku do piątku po Mszy św.

 

Poprawiony: piątek, 13 września 2019 19:43